Kırtasiye Programı

Kırtasiye programı; işletmecinin muhasebe bilgisi olup olmadığına bakılmaksızın işletmenin muhasebesinin tutulmasını sağlar. Program sayesinde kırtasiyede satılan tüm ürünler barkod sisteminden geçerek otomatik olarak hesaplanır ve fatura – fiş düzenlenir. Programın işlevsel yönü sayesinde iade ve değişim, müşteri bekletme, yeni ürün ekleme veya çıkarma gibi benzeri tüm işlemler zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirilebiliyor. Kırtasiye progra veya barkod sistemi sayesinde ürünlerin satışı, stok durumu, gelir – gider raporu, cari hesaplar, günlük ve aylık ciro gibi işlemlerde tek bir program üzerinden işletmenin hesaplarının kontrol edilmesini sağlıyor. Hızlı bir kasa işlemi sağlayan kırtasiye programı, tek bir program ile maksimum fayda sağlıyor.

Demo Talepleriniz veya sormak istedikleriniz için 0541 671 93 06 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

 

Kırtasiye programı kişilere aynı zamanda müşteri takibi yapabilecekleri bir sistem sunuyor. Öyle ki veresiye defteri mantığında müşteri programı olarak kullanılabiliyor. Mal giriş – çıkışları için ise toptancı hesaplarını tutarak alınan ürünlerin hangi firmalardan, imalatçılardan alındığı gibi detayları rapor haline getiriyor. Çoklu satış ekranı sayesinde barkod işlemi anında uygulanabiliyor. Barkodsuz ürün geçişlerinde o an yeni bir barkod oluşturularak mevcut müşteri işlemi tamamlanabiliyor. Her açıdan işletmeye fonksiyonel bir barkod sistemi sunan kırtasiye programı, özel yazılımı sayesinde zamandan tasarruf ettiriyor.

İşlemlere dair ayrıntılı rapor, günlük, haftalık, aylık ve yıllık ciro hesapları, işletmenin mali açıdan gelişimi ve zararları çoklu ekran sayesinde takip edilebiliyor. Barkod sisteminin yanı sıra muhasebe programı özelliği sunması programın geniş bir alanda işletmecilere hizmet ettiğini gösteriyor.

Kırtasiye Programı ve Etapsoft

Etapsoft; kırtasiye programı, barkod sistemi, ön muhasebe programı ve benzeri tüm programlarında kasiyerlerin ve işletmelerin işini kolaylaştıracak, işletmeye disiplin getirecek aynı zamanda temel muhasebe kayıtlarının tutulabileceği bir yazılım geliştirme hedefiyle hareket etmektedir. Kırtasiye programı içerisinde bulunan stok programı özelliği ile ürün stok kaydı tutulabildiği gibi ajanda olarak kullanılabiliyor; ödeme, müşteri görüşmeleri, toptancı planlamaları gibi randevu düzeni uygulanabiliyor.

Yazılıma dair pratik çözümleriniz için Etapsoft tecrübesine güvenebilirsiniz. Kurulumdan kullanıma kadar her aşamada teknik destek sunuyoruz. İşletmenizi daha profesyonel bir hale getirmek için bizi arayın.

Kırtasiye Programı Yönetici Görseller

Kırtasiye Programı Kasiyer Görseller

Kırtasiye satış programı ile birlikte  55.000 adet barkodu, adı, KDV oranları ve fiyatları ile birlikte hazır ürün listesi ücretsiz olarak sunulacaktır. Eğer kullanmakta olduğunuz başka bir program var ise , program değişiminde verilerinizi Etapsoft kırtasiye programına ücretsiz olarak aktaracağız. Sormak istediğiniz diğer detaylar, demo talebi ve diğer görüş ve önerileriniz için iletişim sayfasından mail atabileceğiniz gibi yine iletişim sayfamızda bulunan iletişim numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

Demo Talepleriniz veya sormak istedikleriniz için 0541 671 93 06 numaralı telefonu arayabilirsiniz.