Market Programı

Nasıl & Nerelerde Kullanılır?

Market programı veya barkod sistemi, küçük – orta – büyük işletmelerde kullanıldığı gibi büyüme yolunda kurumsallaşan, ilerleyen tüm işletmeler tarafından kullanılabilen bir programlar bütünüdür. Barkod sistemi, işletmeye aynı zamanda ön muhasebe programı ile birlikte sunduğundan, stok ve cari hesap işlemlerinde kolaylık sağlar ve günümüzde birçok işletme, KOBİ tarafından tercih edilen bir sistemdir.

Program basit ve anlaşılır olacak şekilde geliştirilmiştir. Giriş ekrandan itibaren; stok modülü, cari modülü,fatura modülü,çek senet modülü, banka modülü, kasa modülü gibi çeşitli modüllerden oluşturulmuştur. Kullanıcılar birkaç tık yardımıyla modül ekranları arasında gezinerek işletmenin stok, ödeme, cari hesap, muhasebe ve benzeri hesaplarını pratik bir şekilde kontrol edebilirler. İşletmenin işleyişini tek bir program üzerinden kontrol etmeye yardım eden barkod sistemi, kişiselleştirilebilen bir program yapısına sahiptir.

Market Programı görseller

Demo Talepleriniz veya sormak istedikleriniz için 0541 671 93 06 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

 

Market programı ile neler yapabilirsiniz

 • İşletmenizdeki stokların giriş,çıkış kayıtlarını tutarak dilediğiniz zaman envanter raporları oluşturabilirsiniz.
 • Programı ile limitsiz müşteri hesabı açabilir ve müşterilerinize veresiye satış yapabilirsiniz.
 • Program şube altyapısına sahiptir. Dilerseniz şube sistemi kullanarak tüm şubelerinizin kayıtlarını tek yerde toplayabilirsiniz.
 • Ürünlerinize dilediğiniz kadar birim belirleyebilirsiniz. (Örneğin Adet =1 , Koli =50 , Deste =10 , Düzine = 12 vb.)
 • Program ile tüm para birimleri üzerinden aktif işlem sağlayabilirsiniz. Program para birim kurlarını anlık olarak merkez bankasından alabilmektedir.
 • Program ile ürün reçetesi oluşturabilir , otomatik ürün üretim emri vererek satış esnasında üretim gerçekleştirebilirsiniz.
 • Program ile bir ürüne birden fazla fiyat verebilirsiniz. (Örneğin Peşin satış fiyatı , vadeli satış fiyatı vb.)
 • Program ile dilediğiniz kadar fiyat gurubu oluşturabilirsiniz. Fiyat gurupları belirlediğiniz carilere farklı fiyatlar üzerinden satış yapma olanağı sağlar.
 • Programa elektronik terazi bağlayabilirsiniz. Ağırlık birimli işlemlerde dara al ekle gibi bir çok seçenek aktif hale gelecektir.
 • Program ana ekranına dilediğiniz kadar ürünü kısayol olarak ekleyebilirsiniz. Ayrıca programın tüm renk şablonlarını kendinize göre düzenleyebilirsiniz.
 • Program Microsoft SQL Server alt yapısı ile çalışmaktadır. Bu sayede tüm işlemlerinizi çok hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
 • Program ile dilediğiniz kadar müşteri bekletebilir , geri çağırabilir ve geri çağırdıktan sonra dilerseniz yeni ürün ekleyerek alışverişe devam ettirebilirsiniz.
 • Program ile hızlı fiyat etiketleri oluşturabilirsiniz. Programı satın aldıktan sonra ayrıca barkod programları almanıza gerek yoktur. Programı barkod yazdırma ve ürün etiketleme gibi bir çok işlemi içerisinde barındırmaktadır.
 • Program ile müşteri puan kartı oluşturabilirsiniz. ürünlerinize tanımlayacağınız alışveriş puanları üzerinden müşterilerinize puanlı alışveriş olanağı sunabilirsiniz.
 • Program barkodlu teraziler ile uyumludur. Terazinize uygun PLU kayıtları oluşturabilirsiniz. Bu sayede şarküteri benzeri reyonlardan gelen ürün barkodlarını otomatik olarak algılar.
 • Program yukarıda yazılı bulunan özelliklerin çok daha fazlasını kapsamaktadır. Diğer özellikler ve sormak istedikleriniz ile ilgili bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  market programı kullanım alanları ve detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Neden Biz?

Etapsoft; geçmişten bugüne gelişmiş programlar konusunda hizmet veren,tecrübeli ve deneyimli kadrosuyla işletmelere çözüm ortaklığı sunan bir şirkettir. Market programı, barkod sistemi ve çeşitli ödeme sistemleri alanında yenilikçi, öncü ve teknolojik alt yapısıyla müşterilerine her aşamada yardımcı olmaktadır.

Satın almadan kuruluma kadar her aşamada desteğimizi almak, yenilikçi teknolojilerden anında haberdar olmak ve en önemlisi verimli bir işletmeye kavuşmak için ihtiyaç duyduğunuz programlara hesaplı bir şekilde kavuşmak için EtapSoft olarak siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

 

Market Programı Yönetici  görseller

Demo Talepleriniz veya sormak istedikleriniz için 0541 671 93 06 numaralı telefonu arayabilirsiniz.